خرید اینترنتی مبل در تبریز

خرید اینترنتی مبل در تبریز

خرید اینترنتی مبل در تبریز

این روزها واژه‌های آنلاین، اینترنت، خرید آنلاین، خریدهای اینترنتی، فروشگاه‌های خرید اینترنتی و امثال اینها زیاد به گوش می‌خورد.حتی در دور افتاده‌ترین مناطق کشور که یا اینترنت خیلی ضعیف است و یا اصلاً به اینترنت دسترسی ندارند می‌توان کاربرد این الفاظ را در بین اهالی آن منطقه کم و بیش مشاهده نمود. حتی آنها هم می‌توانند در صورت نیاز با کمی جابجایی، از مزیتهای اینترنت بهره‌مند شوند.

در این مقاله می‌خواهیم مزایای خرید اینترنتی مبل در تبریز را مورد بررسی قرار دهیم. امروزه از یک طرف وجود مبلمان و سایر مصنوعات چوبی در منازل و به خصوص در جهیزیه‌ی عروس و دامادها از اولویتهای اصلی زندگی به شمار می‌آیند. بر این اساس انتخاب و خرید مبل مناسب و با کیفیت به مسئله اساسی تبدیل شده است.

از سوی دیگر بیشتر مردم صبر، حوصله و وقت کافی جهت گشت و گذار در بازار مبل را ندارند. همچنین عدم داشتن اطلاعات کافی و درست، در مورد مبل دلخواه و مناسب و… موجب ایجاد رنج و زحمت به هنگام خرید و عواقب بعد خرید می‌شود. از این رو فروشگاه‌های اینترنتی مبل در تبریز و سایر مناطق، گزینه مناسبی برای کسب اطلاعات دقیق، انتخاب درست و خرید رضایت بخش مبل می‌باشد.

مزایای خرید اینترنتی مبل در تبریز

۱_ آسایش در کسب اطلاعات دقیق و کافی در مورد مبلمان:

صنعت مبلمان جزء صنایع تخصصی می‌باشد. به همین دلیل مردم عادی معلومات آنچنان ژرف و دقیقی در مورد ویژگی‌های مبل خوب ندارند. همچنین شمار تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات مبلی روز به روز در حال افزایش است. و به تناسب آن میزان افزایش افراد سودجو و کلاه‌بردار در این صنعت خیلی بالاست.

این افراد سودجو برای رسیدن به خواسته خود از هر ترفندی استفاده می‌کنند تا با دادن اطلاعات دروغ، مشتری را راضی به خرید نمایند. متأسفانه عیناً شاهد این هستیم که مردم عادی به راحتی در دام چنین افرادی گرفتار می‌شوند.

بدین سبب سایت‌های فروشگاهی معتبر مبلمان در بستر اینترنت همچون www.shayanchoob.ir گزینه‌ای برتر و شایسته جهت دسترسی آسان به اطلاعات مفید و قابل اعتماد در زمینه‌ی مبلمان می‌باشد. از آنجا که حافظه کوتاه مدت انسان قادر به نگه‌داری حجم انبوه اطلاعات نیست. بنابراین در بازار بی‌کران مبل تبریز، تحلیل درست اطلاعات به دست آمده در خرید حضوری غیر ممکن است. لیکن اطلاعات موجود در سایت‌های فروشگاهی مبلمان را به راحتی و بدون هیچ رنج و زحمتی می‌توان مقایسه و آنالیز نمود.

خرید اینترنتی مبل در تبریز

۲_ آسایش در انتخاب مبل مناسب و با کیفیت:

امروزه گسترش بی حد و مرز صنعت چوب و به ویژه صنعت مبل در تبریز، امکان انتخاب مبل باکیفیت و مناسب را به صورت حضوری دشوارتر کرده است. همچنین با وجود تنوّع زیاد مدل‌های مبلمان و همچنین افزایش چشم‌گیر تقاضا در بازار مبل تبریز، شاهد افت شدید کیفیت و مرغوبیت مبلمان از سوی برخی تولید و عرضه کننده‌های بی‌کفایت در صنعت مبلمان هستیم.

بدتر این است که این افراد سودجو برای صحه گذاشتن بر عملکرد ناشایست خود گاهی گرانی مواد اولیه را بهانه‌ می‌کنند. و گاهی با آراستن ظاهر مبل، مشتری را با زبان چرب و دروغ و دغل قول می‌زنند. همچنین تنوع در مدل‌های مبلمان در تبریز اغلب موجب سردرگمی مشتری در انتخاب مبل خوب و درخور پسند می‌شود.

در این میان فروشگاه‌های آنلاین معتبر در زمینه‌ی مبلمان، برای کاهش احتمالات ناگوار، انتخاب شایانی جهت خرید اینترنتی مبل در تبریز می‌باشند. در بازار آنلاین خرید اینترنتی مبل در تبریز، اولاً به راحتی می‌توان به تولید و عرضه کننده‌های معتبر مبلمان در هر کجای بازار دسترسی پیدا کرد. دوماً به آسانی می‌توان اعتبار و مورد اعتماد بودن این فعالان عرصه مبل را با یکدیگر، از طریق نظرات و انتقادات مشتریان وارسی و مقایسه نمود. سوماً در دنیای بی‌کران بازار آنلاین مبل، بررسی میزان کیفیت و مرغوبیت کالا نیز به راحتی امکان‌پذیر است.

۳_ آسایش در مقایسه، کنترل و انتخاب مدل‌های مبلمان:

مدل‌های مبلمان در تبریز همانند سایر مکان‌ها به طور کل به سه دسته تقسیم می‌شوند که عبارتند از:

مدل مبل سلطنتی در تبریز

مدل مبل راحتی در تبریز

مدل مبل کلاسیک در تبریز

هر کدام از این مدل‌ها خود دارای بی‌نهایت طرح‌های متفاوت هستند که این امتیازی برتر برای مشتریان محسوب می‌شود. زیرا باعث وسیع‌تر شدن دایره مقایسه و انتخاب می‌گردد. از آنجا که مبلمان جزء کالاهای دکوری محسوب می‌شود، مردم دوست دارند مدل مبلی را انتخاب کنند که با دکوراسیون محل زندگی‌شان همخوانی و هماهنگی داشته باشد.

در این راستا متأسفانه اکثر فروشندگان مبل به جای راهنمایی دقیق و برآورده کردن خواسته‌ی واقعی مشتریان، دوست دارند هر طور شده محصول خود را بفروشند. این عامل بیشتر اوقات سبب آشفتگی، وسواسی و تردید مشتری در انتخاب می‌شود. از طرف دیگر شلوغی بازار مبل و نداشتن وقت کافی، مسبب افزایش تنش فکری شده و در آخر نیز به نخریدن، یا خریدن مبل نامرغوب و اشتباهی می‌انجامد.

اما در بستر گسترده‌ی فروشگاه‌های اینترنتی مبل در تبریز مشتری می‌تواند به آسانی و بدون هیچ زحمتی، مدل مبل مورد پسند خود را از بین صدها مدل مختلف، تفکیک، مقایسه، انتخاب و خرید نماید.

خرید اینترنتی مبل در تبریز

۴_ کاهش هزینه‌های مازاد در خرید:

در خریدهای مرسوم حضوری علاوه بر هزینه‌های مختص برای خرید مبلمان و یا هر کالای دیگری، مخارج جانبی نیز وجود دارد. از آنجا که بازارهای مبلمان در مناطق خاصی از شهر و دور از مکان‌های مسکونی قرار دارند، مردم بایستی جهت دسترسی به این بازارها مسافت نسبتاً طولانی را طی کنند. حال، مردم چه با وسایط نقلیه شخصی باشند و یا از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند متحمل هزینه‌های مازاد خواهند شد.

همچنین بارها اتفاق می‌افتد که در هنگام خرید حضوری مبل، به دلیل وجود انبوه لوازم غیر ضروری در بازار، خانواده‌ها برای خرید آن لوازم وسوسه و تحریک شده، و بعد از گذشت مدتی، از این خریدهای نابجای خود پشیمان می‌شوند.

بنابراین باید گفت در خرید اینترنتی مبل در تبریز از این هزینه‌های احتمالی هیچ خبری نیست. هیچ هزینه رفت و آمدی وجود ندارد. هیچ وقتی تلف نمی‌شود. همچنین در خریدهای آنلاین مبل، هیچ گونه لوازمی غیر از مبلمان قابل مشاهده نیست، تا موجب ایجاد هزینه‌ی مازاد گردد. مگر در صورت خواستن و جستوجو کردن آن.

۵_ دوری از شلوغی و ازدحام و فشارات روحی:

ذات طبیبعی انسان، به استثناء برخی، طوری است که از بودن در مکان‌های پر سر و صدا و اجتماعات شلوغ، اجتناب می‌کند. بازارهای مبل در تبریز به خاطر تجمع زیاد فروشگاه‌های مبلمان و انبوه افراد مشغول در این بازار از یک طرف و سیل عظیم مشتریان از طرف دیگر، شلوغ و پر سر و صدا می‌باشند. همچنین وجود انبوه وسایط نقلیه حمل و نقل مبلمان، مشتریان و مسافران، سبب ایجاد ترافیک و سر و صدای بیش از حد می‌گردد.

بودن در این شلوغی و سر و صدا، آن هم به مدت طولانی، به مرور سبب اضطراب، تنش روحی، سردردی و خستگی می‌گردد. و به دنبال آن موجب بی‌حوصلگی و عدم تمرکز صحیح در انتخاب و خرید مبل مناسب خواهد شد.

اما در فضای گسترده اینترنت خبری از شلوغی و هیاهو نیست. هیچ مزاحمتی چه از لحاظ جسمی و چه از لحاظ روحی وجود ندارد. در دنیای خریدهای اینترنتی مبلمان سکوت و آرامش مطلق حکم فرماست. پس برای تهیه مبلمان، انتخاب فروشگاه‌های خرید اینترنتی مبل در تبریز، بهترین گزینه برای داشتن حس آرامش و آسایش در هنگام خرید است.

خرید اینترنتی مبل

۶_ عدم محدودیت در انتخاب و تهیه مبل دلخواه:

در بازار سنتی مبل تبریز و در خریدهای حضوری بارها و بارها شاهد این هستیم که بعضی مشتریان، خواهان مدل مبل خاصی هستند که شبیه آن را در منازل دوستان و آشنایان دیده‌اند. این افراد با در دست داشتن عکسی از یک مبل، هر روز ساعتها بازار مبل را زیر و رو می‌کنند. ولی اکثر اوقات نمی‌توانند همانند آن مبل را پیدا کنند. و در بعضی اوقات مدلی کمی شبیه به مدل مبل دلخواه خود را پیدا می‌کنند که اختلاف چشمگیری با هم دارند.

در خیلی مواقع نیز این مشتریان از خرید مبل منصرف شده و یا ناچار به تغییر خواسته‌ی خود می‌شوند. ناگفته نماند که در این میان برخی تولید و عرضه کننده‌های مبلمان نیز خواسته مشتری را نادیده گرفته و سعی می‌کنند مدل‌های مبلمان خود را جایگزین خواسته‌ی مشتری کنند.

ضمناً نداشتن وقت و فرصت کافی برای گشت و گذار در بازار مبل از یک طرف و عدم دسترسی آسان مشتریان به تولید و عرضه کننده‌های مدل دلخواه‌شان و بعضی محدودیت‌های دیگر از عوامل اصلی ناکامی در خرید مبل دلخواه می‌باشند.

اینجاست که خرید اینترنتی مبل در تبریز می‌تواند جهت برطرف نمودن این محدودیت‌ها کارساز باشد. برای این کار کافیست با اندکی صرف وقت، نام مدل مبل دلخواه یا عکس آن را در اینترنت جستوجو، پیدا و در نتیجه خریداری کرد. در خریدهای اینترنتی مبلمان هیچ محدودیتی وجود ندارد. زیرا فروشگاه‌های اینترنتی دروازه‌ای هستند به سوی بی‌نهایت‌ها.

۷_ آسایش در بررسی، تفکیک و انتخاب قیمت مناسب:

قیمت واژه‌ای است که در معاملات، توجه ویژه و به خصوصی را از طرفین معامله می‌طلبد. ارزش همه معاملات، جدا از میزان خوب یا بد بودن معامله، در نهایت با قیمت نهایی آن معامله سنجیده می‌شود. همانند سایر بازارها، در بازار مبل تبریز نیز عامل قیمت نقش بسزایی در نتیجه نهایی خرید و فروش‌های مبلمان دارد.

مبلمان در منازل جزئی از لوازم دکوراسیونی به حساب می‌آیند. و به مثابه آن ارزش و اهمیت خاصی برای خانواده‌ها دارند. قیمت مبل در تبریز متأثر از فاکتورها و عوامل مهم در ساختار مبلمان و برخی عوامل جانبی است. این تأثیرات تا حدی است که شاهد وجود اختلافات فاحش و آشکار در قیمت مدل‌های مبلمان هستیم.

در خریدهای حضوری، تعدّد در قیمت‌ها از یک طرف، پیشنهادات مختلف و ناهماهنگ فروشنده‌ها به صورت شفاهی از یک سو، و در کل افزایش اعداد و ارقام موجب بروز تشویش ذهنی و اختلال در تصمیم‌گیری درست می‌شود. همچنین کمبود وقت در بازار حضوری مزید بر ناتوانی در تصمیم‌گیری درست می‌باشد.

آری درست است در فروشگاه‌های خرید اینترنتی مبل در تبریز نیز قیمت‌ها متعدد و متفاوت است. اما نکته جالب توجه این است که در بازار آنلاین مبل در تبریز، قیمت‌ها به صورت کتبی و ثابت می‌باشد. امکان بررسی و مقایسه قیمت‌ مدل‌ها و حتی فروشگاه‌ها با یکدیگر بسیار آسان است.

مزیت برتر خرید اینترنتی مبل در تبریز داشتن وقت کافی آن هم در هر لحظه از شبانه روز می‌باشد. در نتیجه می‌توان بهترین، مناسب‌ترین و باکیفیت‌ترین مبل را هم از لحاظ قیمت و از سایر جوانب به راحتی بررسی، انتخاب و خریداری کرد.

با تقدیر و تشکر ویژه از شما

رضا شایان‌پور مدیریت تولیدی مبلمان شایان چوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *