درباره مبلمان شایان چوب

تولیدی مبلمان شایان چوب با مالکیت حقیقی آقای رضا شایان‌پور بیش از ۱۳ سال سابقه فعالیت دارد. آن هم به همراه تیمی متخصص در زمینه تولید انواع مبل راحتی، مبل کلاسیک، مبل سلطنتی یا استیل، صندلی، میز نهارخوری، میز جلو مبلی و عسلی، و سایر مصنوعات چوبی فعالیت می‌نماید. ویژگی بارز تولیدی مبلمان شایان چوب در طول مدت فعالیت خود، الگوبرداری از سبک و مدل‌های روز دنیا و اصلاح آنها متناسب با سلیقه خانواده ایرانی است. درباره مبلمان شایان چوب همین بس است که در جهت رعایت تمامی استانداردها و کنترل کیفیت در تولید همچنان ثابت قدم بوده و هست.

درباره مبلمان شایان چوب

تولیدی مبلمان شایان چوب با به کارگیری مرغوب‌ترین جنس چوب، نوع و جنس پارچه، رنگ‌های با کیفیت صنعتی، و بهره‌مندی از لوازم با کیفیت در رویه‌کوبی مانند فوم سرد درجه یک، اسفنج ۲۰، ۲۵، ۳۰ کیلویی و … موفق به کسب رضایت مطلوب از سوی مشتریان شده است. و امروزه نیز محصولات خود را با همان کیفیت و استاندارد و حتی بهتر و بهتر، تولید و روانه بازار می‌کند.

شایان چوب و اینترنت

خوشبختانه این روزها با رشد روز افزون مشاغل اینترنتی و مزیت خریدهای اینترنتی، بیشتر مردم ترجیح می‌دهند برای صرفه‌جویی در وقت و هزینه خود کالای مورد نیازشان را از طریق اینترنت جستجو، انتخاب و خرید نمایند. ما بر این باوریم که مشتری حق دارد از تمامی مراحل تولید و میزان کیفیت محصول مورد نیاز خود اطلاعات لازم را کسب نماید. تا بتواند انتخابی آگاهانه داشته باشد.

لازم به ذکر است که در اکثر مناطق امکان دسترسی آسان به محصولات مرغوب و با کیفیت سخت است. بنابر این ما هم بر آن شدیم تا در جهت رفاه حال مشتریان و راهنمایی دقیق آنها و تسهیل در امر خرید، با هدف برقراری ارتباطی سریع و آسان و عرضه بی واسطه محصولات، از طریق فضای دیجیتال بتوانیم برای تمامی هموطنان عزیز در همه جای کشور خدمات خود را ارائه نماییم.

ارائه خدماتی ارزنده به مشتری، سرلوحه اصلی کار ما بوده و هست. بر این اساس، سعی و هدف ما بر این است، تا رضایت خاطر مشتریان تأمین شده و تجربه‌ای به یاد ماندنی از خرید، در اعماق ذهن‌شان نقش بندد.

تولیدی مبلمان شایان چوب در نظر دارد در آینده‌ای نزدیک و طبق برنامه‌ای مدون، خط تولید مبلمان اداری و لوازم جانبی آن را راه اندازی و به بازار عرضه کند.