روش‌های پرداخت هزینه سفارشات

روشهای پرداخت

۱-  روش پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

سرویسی که برای پرداخت هزینه سفارش‌هایی که محل تحویل آنها شهرهای تبریز و مرند است، در نظر گرفته شده، سرویس پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل است. این کار از طریق دستگاه های کارت خوان سیار (POS) قابل انجام است.

۲- پرداخت به صورت کارت به کارت

مشتریانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway یا درگاه پرداخت اینترنتی و یا پرداخت نقدی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌ قید شده در ذیل کارت به کارت نمایند.

جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی وب سایت به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و پیشنهاد می‌کنیم که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.

  • شماره کارت  ۳۹۲۷-۶۷۹۱-۶۰۱۲-۶۲۷۷  پست بانک به نام رضا شایان پور

۳- واریز به حساب

مشتریان محترم در صورتی که به هیچ یک از روش‌های الکترونیکی امکان پرداخت وجه برای‌شان ممکن نشده باشد و یا تمایل به پرداخت حضوری در بانک دارند، می‌توانند مبلغ خرید را به حساب‌ ذیل پرداخت و فیش واریزی را به شماره ۰۴۱۴۲۲۵۳۶۵۲ / ۰۹۱۹۸۸۸۰۸۷۶ اعلام و ارسال نمایند.

  • شماره حساب [۵۶۹۲۷۰۹۹۶۰۷۶۲۱۰۶] نزد بانک [پست بانک] به نام [رضا شایان پور]

۴- روش پرداخت آنلاین

همه مشتریان تولیدی مبلمان شایان چوب در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه‌های اینترنتی موجود در سایت تولیدی مبلمان شایان چوب و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، می‌توانند هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‌شود. همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.