پیام مدیریت

با استعانت از خداوند متعال و تأییدات الهی در راستای اهداف متعالی تولیدی مبلمان شایان چوب و پاسداری از کرامت انسانی گام برمی‌داریم. همچنین با عنوان خدمت‌گزاران جامعه، با هدف ارائه خدمت، تکریم انسانیت، تلاش برای جلب رضایت مشتری که همان رضایت خالق بی‌همتاست، با پایبندی به اصول اخلاقی و اعتقادی همچون خدا محوری، قانون محوری، دانش محوری، مشتری مداری و صرفه جویی در پول و زمان، هم پیمان و استوار خواهیم بود تا هر چند اندک گامی در جهت رونق و تعالی صنعت چوب کشور عزیزمان برداریم.

امروزه موفقیت شرکت‌ها، بنگاه‌های اقتصادی و تولیدی‌های بزرگ و کوچک، به داشتن تعهد، تخصص کافی، خلاقیت و احترام به خواسته‌های مشتریان و برآورده کردن نیازهای آنها وابسته است.

آنهایی موفق خواهند بود که بتوانند با دقت و ریزبینی عمیق و دقیق به پیشنهادات و درخواستهای مشتریان گوش فرا دهند و با تلفیق نیاز مشتری با دانش و فناوری نوین و تجربیات گذشته خود، اثری ماندگار و رضایت بخش و مشتری پسند خلق کنند.

امروزه تولیدی مبلمان شایان چوب گامی اساسی در زمینه کسب و کار خویش برداشته و ارتقاء همه جانبه کیفیت در تهیه و توزیع مبلمان را سرلوحه اصلی کار خود قرار داده و کسب رضایت مشتریان را مهمترین رسالت خویش تعیین نموده است.

نتیجه اصلی پیام مدیریت مبلمان شایان چوب: حمایت از کالای ایران امری بدیهی است، لیکن حفظ کیفیت و استاندارد کالا ضامن دوام اقبال عمومی آن کالا می‌باشد.

 

با تقدیر و تشکر از شما

رضا شایان پور

مدیریت تولیدی مبلمان شایان چوب

رضا شایان پور مدیریت مبلمان شایان چوب